Inteligentné snímače wenglor

Čo robíme?
Robíme priemyselné odvetvia inteligentnejšími

wenglor je vedúca medzinárodná firma v oblasti vývoja a výroby inteligentných snímačov, inšpekčných kamerových systémov a bezpečnostnej techniky. S prevratnými vynálezmi, ako sú snímač s červeným svetlom, sanitárny spínač alebo kamerový snímač, už po desaťročia prinášame na trh revolučné riešenia v oblasti senzoriky. V súčasnosti sú naše digitálne snímače ako spolumysliace, zosieťované a učiace sa zmyslové orgány klúčovým elementom celosvetovo automatizovaných priemyselných odvetví. Inteligentné a výkonné portfólio firmy wenglor transformuje víziu inteligentného smart priemyslu 4.0 pre našich zákazníkov na realitu.

Vyberte skupinu produktov

Optické snímače

Optické snímače

Ako celosvetovo etablovaný technologický leader pre optoelektronické snímače sú naše produkty nedostižnými, čo sa týka kvality, precíznosti a výkonu. Najväčšie portfólio svojho druhu zahrňuje taktiež laserové snímače, ako aj snímače s červeným svetlom, modrým svetlom a infračerveným svetlom.

Dozvedieť sa viac 

optické snímače wenglor

Ultrazvukové snímače

Ultrazvukové snímače

Výkonné ultrazvukové snímače rozpoznávajú kvapaliny na účely meraní hladiny, ako aj tmavé, priehľadné alebo reflexné objekty – nezávisle od materiálov a povrchovej štruktúry.

Dozvedieť sa viac

Ultrazvukové snímače wenglor

Indukčné snímače

Indukčné snímače

Indukčné snímače od firmy wenglor bezdotykovo detekujú a merajú kovové predmety. Sú k dispozícii so zvýšenými spínacími vzdialenosťami na požadované pozície.

Dozvedieť sa viac

Indukčné snímače wenglor

Fluidné snímače

Fluidné snímače

Snímače prietoku, tlakové snímače a teplotné snímače monitorujú procesy v chladiacich, čistiacich a hydraulických systémoch, ako aj vo výrobe potravín s vysokými požiadavkami na hygienu a robustnosť. 

Dozvedieť sa viac 

Snímače prietoku, tlakové snímače, teplotné snímače wenglor

Spracovanie obrazu a smart kamery

Spracovanie obrazu a smart kamery

Inšpekčné kamerové systémy na priemyselné spracovanie obrazu monitorujú komplexné procesy a kontrolujú výrobky z hľadiska najrozmanitejších charakteristík s cieľom zabezpečenia najvyšších štandardov kvality. 

Dozvedieť sa viac  

Spracovanie obrazu a smart kamery wenglor

2D/3D snímače

2D/3D snímače 

2D/3D snímače merajú objekty laserovou trianguláciou. Laserové snímače sa špecializujú na dokonalé meranie objektov v 360°, presné riadenie polohy strojov a vysoko presnú kontrolu povrchov. 

Dozvedieť sa viac 

2D/3D laserové snímače

1D/2D skenery a skenery čiarových kódov

1D/2D skenery a skenery čiarových kódov

1D/2D skenery a skenery čiarových kódov spracovávajú procesne spoľahlivým spôsobom jednoduché čiarové kódy až zložité a priamo značené 2D kódy, ako sú QR alebo DataMatrix kódy. Sú k dispozícii ako mobilné ručné skenery s káblom alebo bez neho, ako aj stacionárne čítačky kódov.

Dozvedieť sa viac

1D/2D skenery a skenery čiarových kódov wenglor

Bezpečnostná technika

Bezpečnostná technika 

Bezpečnostná technika wenglor rieši náročné úlohy pri zabezpečení oblastí, monitorovaní ochranných zariadení, ako aj ochrane tela, rúk alebo prstov. 

Dozvedieť sa viac 

Bezpečnostná technika wenglor

Priemyselná komunikácia

Priemyselná komunikácia

Inteligentné sieťové komponenty od firmy wenglor umožňujú nepretržitú komunikáciu procesných a parametrových dát v reálnom čase. Produkty wenglor podporujú celosvetovo etablované štandardy IO-Link, PROFINET, EtherCAT a EtherNET/IPTM

Dozvedieť sa viac 

Industriálna komunikácia wenglor

Systémové komponenty

Systémové komponenty

Systémové komponenty wenglor upevňujú, integrujú, spájajú, rozširujú a chránia snímače, systémy spracovania obrazu a bezpečnostné systémy. 

Dozvedieť sa viac 

Systémové komponenty wenglor

Kto sme?
the innovative family

film wenglor inovatívna rodina

Kde sme?
Po celom svete pre vás

prevádzky wenglor po celom svete

Váš kontakt

wenglor Slovensko

Milan Diabelko

Tel: +421 2 594 20 229
E-mail: info.sk@wenglor.com
www.wenglor.com

Kontaktformular-Landingpage-SK

Osobné informácie

captcha